Polityka prywatności

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest: ETH Sieci Komputerowe Sp. z o. o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Chrobrego 83, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu Wydział VII Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 143331.
  2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@eth.net.pl.
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie lub realizacji zamówienia przesłanego przez formularz kontaktowy.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji zapytania/zamówienia.
  5. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.
  7. Podanie danych osobowych jest waunkiem koniecznym do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.
Internet radiowy
Internet radiowy

Już od

49

contact icon

Pomoc

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy, poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania użytkowników.

Pytania i odpowiedzi